MINIATYRBYRÅ, 1900-talets första hälft.

481705. MINIATYRBYRÅ, 1900-talets första hälft.

Gråmålad, 4 lådor.
Längd 47 cm, bredd 27 cm, höjd 61 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gråmålad, 4 lådor.

Slitage och märken.

Antal besök: 518