VASER och STRÖARE, 6 st, keramik, bl.a. John Andersson, Höganäs, signerade, 1900-tal.

481703. VASER och STRÖARE, 6 st, keramik, bl.a. John Andersson, Höganäs, signerade, 1900-tal.

Signerade i botten. Höjd 2 - 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 330