INGEGERD LINDER. Vintrigt Österlen, olja på duk, signerad Linder.

481599. INGEGERD LINDER. Vintrigt Österlen, olja på duk, signerad Linder.

41x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x33 cm.

Antal besök: 950