SKÅP mahogny 1950-tal.

SKÅP mahogny 1950-tal.
48158. SKÅP mahogny 1950-tal.

3-dörrars skänk med lådor och invändiga backar.Längd 155. bredd 48, höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
48158. SKÅP mahogny 1950-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 193