Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommar vid stugknuten, olja på duk, signerad Lena Holmgren.
481551. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sommar vid stugknuten, olja på duk, signerad Lena Holmgren.
45 x 42 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 42 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 136