Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ERIK WALTER PERSSON. Motiv från Haväng, olja på duk, signerad E Walter.
481549. ERIK WALTER PERSSON. Motiv från Haväng, olja på duk, signerad E Walter.
30x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x60 cm.
Garpenhus Auktioner
4 675