ULLA VIOTTI. Väggrelief i stengods, signerad Viotti.

481544. ULLA VIOTTI. Väggrelief i stengods, signerad Viotti.

Höjd 53 cm
Bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm
Bredd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 013