BORDSUR, sk Amerika klocka, 1900-talets mitt.

481520. BORDSUR, sk Amerika klocka, 1900-talets mitt.

Höjd 41 cm.

Bruksslitage, spricka i dekorglaset, smärre skada vid gångjärnet.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 230