FÅTÖLJ, 1940-/50-TAL.

FÅTÖLJ, 1940-/50-TAL.
481427. FÅTÖLJ, 1940-/50-TAL.

höjd 80 cm, bredd 63 cm, djup 60 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
481427. FÅTÖLJ, 1940-/50-TAL.

slitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 415