TEKANNA, stål och trä, 1900-talets första hälft.

481259. TEKANNA, stål och trä, 1900-talets första hälft.

Knopp samt handtag i trä. Höjd ca 21 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 721