BYRÅ, nyrenässans, vitmålad, tidigt 1900-tal.

481240. BYRÅ, nyrenässans, vitmålad, tidigt 1900-tal.

Beslag av mässing. Höjd 95 cm. Längd 65. Bredd 44 cm.

Bruksslitage, renoverad och kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 790