SALSSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft.

481205. SALSSKÅP, mahogny, 1900-talets första hälft.

Skåpsdörrar med fasettslipat glas, med bakomliggande hyllplan.
Längd 155, bredd 36, höjd 185 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 742