LJUSSTAKAR, ett par, och BÅLSLEV, silver. Birmingham och Sverige 18/1900-tal.

481203. LJUSSTAKAR, ett par, och BÅLSLEV, silver. Birmingham och Sverige 18/1900-tal.

Ljusstakar Birmingham 1912, höjd 13 cm. Bålslevens längd 43 cm.

Skador, fyllning saknas på ljusstakarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 467