BYRÅ, 4 lådor, vitmålat, 18/1900-talet.

481169. BYRÅ, 4 lådor, vitmålat, 18/1900-talet.

Dekorerade lådor samt hörn, snidat i byrån.
Längd 104 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 109,5 cm.

Bruksslitage, slagmärken, skador, färgsläpp, senare bemålat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 104 cm.
Bredd 45 cm.
Höjd 109,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 355