MATTA, rölakan, Ingrid Dessau, 1900-talets mitt, ca. 243x150 cm.

481154. MATTA, rölakan, Ingrid Dessau, 1900-talets mitt, ca. 243x150 cm.

Osignerad.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 3 118