KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.
481127. KISTA, 1700-tal.

Längd 140 cm
Bredd ca 60 cm
Höjd 71 cm.

Ålders samt bruksslitage.Delvis med senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!
481127. KISTA, 1700-tal.

Längd 140 cm
Bredd ca 60 cm
Höjd 71 cm.

Antal besök: 903