OVE LAGSTRÖM. Figur, teckning, signerad och daterad 1948.

481085. OVE LAGSTRÖM. Figur, teckning, signerad och daterad 1948.

35 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 032