BUFFÉ samt SKÄNK, 1800- och 1900-tal.

481084. BUFFÉ samt SKÄNK, 1800- och 1900-tal.

Buffé ek 1900-tal höjd 116 cm, bredd 147 cm.
Skänk 1800-tal höjd 131 cm, bredd 116 cm.

Mycket omfattande skador och slitage, flera lådor, lister m.m saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 557