LJUSSTAKAR 1 par, silver, Adrian Lilja, Karlskrona, 1856.

481011. LJUSSTAKAR 1 par, silver, Adrian Lilja, Karlskrona, 1856.

Lösa manschetter. Höjd ca 17,5 cm.
Total vikt (delvis fyllda) ca 314 gram.

En med fylld fot, en saknas fyllning. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658