LARS LERIN. Segelbåt, grafiskt blad, signerad och daterad 94 samt e.t.

48100. LARS LERIN. Segelbåt, grafiskt blad, signerad och daterad 94 samt e.t.

20 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Antal besök: 3 267