Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ANNA RABE. Kvinnostudie, olja på duk, sign.
480973. ANNA RABE. Kvinnostudie, olja på duk, sign.
65x57 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65x57 cm.
Göteborgs Auktionsverk
6 449