NILS "BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition, gouache, signerad och daterad 1969.

48078. NILS "BJÖRNJÄGARN" RUNDGREN. Figurkomposition, gouache, signerad och daterad 1969.

35 x 42 cm.

Fläckar. Ej ramad.

Nils "Björnjägarn" Rundgren (1890–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 42 cm.

Fläckar. Ej ramad.

Antal besök: 1 296