ARMBAND, guld 14 K,vikt 25,61 gram.

480725. ARMBAND, guld 14 K,vikt 25,61 gram.

Längd ca 20 cm.
Utländska stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.
Utländska stämplar.

Bruksslitage.

Antal besök: 480