VAS, stengods med chamotte, Annikki Hovisaari, Arabia, signerad AH.

480705. VAS, stengods med chamotte, Annikki Hovisaari, Arabia, signerad AH.

Höjd ca 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 898