Auktionshuset Thelin & Johansson
Keramik & Porslin
Europeiskt
TOMTAR, ett par, keramik, Tyskland 1900-tal.
480664. TOMTAR, ett par, keramik, Tyskland 1900-tal.
Höjd 24 cm.
obetydligt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm.
obetydligt bruksslitage.
482