KERAMIK och GLAS, 3 delar, vas, skål och ytterfoder.

48065. KERAMIK och GLAS, 3 delar, vas, skål och ytterfoder.

Ytterfoder, Hasckefors.
Skål på fot, turkos glasmassa.
Vas, etsad dekor, sign.
Höjd ca 15-25 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, Hasckefors.
Vas, etsad dekor, sign.
Höjd ca 15-25 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 585