TAKPLAFOND. Art deco, 1900-talets första hälft.

480645. TAKPLAFOND. Art deco, 1900-talets första hälft.

Rund plafond i etsat glas, dekor av figurer.
Diameter 67 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 67 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 501