BORDSSPEGEL, metall, bemålad, 1900-tal.

480575. BORDSSPEGEL, metall, bemålad, 1900-tal.

Höjd 42, bredd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42, bredd 23 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 306