OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinnor på brygga, Blå Jungfrun i bakgrunden. Olja på duk, signerad A. L. Hessling, daterad 1897.

480333. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinnor på brygga, Blå Jungfrun i bakgrunden. Olja på duk, signerad A. L. Hessling, daterad 1897.

26 x 37 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 37 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 093