Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinnor på brygga, Blå Jungfrun i bakgrunden. Olja på duk, signerad A. L. Hessling, daterad 1897.
480333. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinnor på brygga, Blå Jungfrun i bakgrunden. Olja på duk, signerad A. L. Hessling, daterad 1897.
26 x 37 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 37 cm.
Obetydligt slitage.
826