Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
480333. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinnor på brygga, Blå Jungfrun i bakgrunden. Olja på duk, signerad A. L. Hessling, daterad 1897.
« Tillbaka till föremålet