BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

480259. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 106 bredd 49 höjd 87 cm.

Slitage, stötmärken, fanerskador, repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 273