TENNFÖREMÅL, dekorerade med sjöjungfruar. Signerade HN, Stettin.

48024. TENNFÖREMÅL, dekorerade med sjöjungfruar. Signerade HN, Stettin.

Fat Märkt HN Stadsvapnet Stettin D8. Diameter 27 cm
Ljusstakar. Märkt HN Stadsvapnet Stettin C8. Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 284