BILL R. FLODIN. "Det finns en stad", olja på masonit, signerad och daterad 1975.

480224. BILL R. FLODIN. "Det finns en stad", olja på masonit, signerad och daterad 1975.

Mått 93 cm x 93 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 93 cm x 93 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 176