BORD / PALL, Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 1960-tal.

480142. BORD / PALL, Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 1960-tal.

Ekfanér. Märkt. Ritat för St Catherines College 1963. Längd 54, bredd 55, höjd 36,5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 484