BREV och KONVOLUT, mm.

BREV och KONVOLUT, mm.
480088. BREV och KONVOLUT, mm.

bl. a en brevsamling med brev från uppvaktande kavalje 1930-tal,
Förstadagsbrev, mm.

bruksslitage se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förstadagsbrev, mm.

bruksslitage se bild.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 356