SPELBORD, 1800-tal, med pjäser.

480086. SPELBORD, 1800-tal, med pjäser.

Mått ihopfällt. Längd 89, bredd 44, höjd 78 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 888