MASK, snidat trä, 1800-tal.

MASK, snidat trä, 1800-tal.
4800720. MASK, snidat trä, 1800-tal.

Höjd 26 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
V6 - Vitrinskåp 6
Antal besök: 52