SIDOBORD, med lådor, 2000-tal.

480024. SIDOBORD, med lådor, 2000-tal.

Längd 115, bredd 36, höjd 77 cm.

Slitage. torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. torrsprickor.

Antal besök: 518