FÅTÖLJER, 1 par, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, 1900-talets senare del.

480015. FÅTÖLJER, 1 par, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, 1900-talets senare del.

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre märken.

Antal besök: 627