FÅTÖLJ, Diamond Chair, Harry Bertoia, 1900-talets andra hälft.

479995. FÅTÖLJ, Diamond Chair, Harry Bertoia, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 76 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 76 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre färgbortfall.

Antal besök: 1 742