PARTI FLASKSKEPP MED MERA, 1900-tal.

47999. PARTI FLASKSKEPP MED MERA, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat.
2 flaskskepp, längd 23 respektive 33 cm.
4 nytillverkade flaskskepp, Vasa skeppet, längd 12 cm.

Slitage, ett stöd skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ett stöd skadat.

Antal besök: 925