HALLMÖBLER, 3 delar, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1960/70-tal.

479986. HALLMÖBLER, 3 delar, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1960/70-tal.

Spegel
124 x 82 cm

Bordlampa, höjd inklusive skärm, 62 cm

Byrå.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel
124 x 82 cm

Byrå.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 094