RING, 18k guld med vit sten, Bergmans Guldvaror, Arboga, 1971.

479886. RING, 18k guld med vit sten, Bergmans Guldvaror, Arboga, 1971.

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,5 gram.

Bruksslitage. Sten med nagg, skadad infattning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 2,5 gram.

Antal besök: 600