Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. Båtar Öland, olja på duk, signerad.
479793. STIG KASTBERG. Båtar Öland, olja på duk, signerad.
Ca 32 x 59 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 32 x 59 cm.
Krackeleringar.
Auktionshuset Kolonn
603