JAUME PLENSA. Vishetens palats, litografi, sign o numrerad 66/100.

479766. JAUME PLENSA. Vishetens palats, litografi, sign o numrerad 66/100.

62x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 712