STIG NORDLINDER. Stilleben med flaskor, olja på duk, signerad.

479727. STIG NORDLINDER. Stilleben med flaskor, olja på duk, signerad.

ca 46 x 100 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 46 x 100 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 777