TIDNINGSSTÄLL, trä och skinn. 1970-tal.

479662. TIDNINGSSTÄLL, trä och skinn. 1970-tal.

Längd 45 cm. Bredd 26 cm. Höjd 43 cm.

Repor. Bruksslitage. Skinn med patinering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 526