SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal.

479582. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal.

Björk. 3 lådor. Klaff med lådinredning. L'ngd 107 cm, bredd 44 cm, höjd 110 cm.

Slitage. Klaffen med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Klaffen med spricka.

Antal besök: 413