KANAPÉ, nyrokoko, 1800-tal.

KANAPÉ, nyrokoko, 1800-tal.
479580. KANAPÉ, nyrokoko, 1800-tal.

Svaravade ben. Skuren dekor. Längd 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 638