URNA/VAS, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

479543. URNA/VAS, majolika, Rörstrand, 18/1900-tal.

Höjd 40 cm.

Lagning på hänkel. Smärre nagg/glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Antal besök: 975